kvalita
kvalita

Staviame z overeného a certifikovaného konštrukčného systému SIP, používame výhradne drevo s rodokmeňom. Stavbu realizujeme za nepretržitej viacstupňovej kontroly. Odovzdaním stavby sa s klientom nelúčime, naša starostlivosť k Vašej spokojnosti o stavbu pokračuje, okamžite reagujeme na akékoľvek drobné vady, docentrovanie okien, dverí a podobne. Všetky rozhodujúce práce realizujeme vlastnými kmeňovými zamestnancami profesionálne vyškolenými.

rýchlosť
rýchlosť

Bezkonkurenčnou výhodou našich rodinných domov je výroba na mieru v závode a kompletovanie presne podľa výrobného projektu na pozemku. Suché technologické procesy vám umožňujú nasťahovanie ihneď po dokončení stavby, bez ohľadu na ročné obdobie. Naše stavby odovzdávame s dostatočným predstihom pred zmluvne dohodnutým termínom, ako jedna z mála spoločností v Zmluve zakotvujeme vlastnú penalizáciu t.j. úhradu pokuty klientovi pri nedodržaní našich termínov. Pre zaujímavosť, ešte sme penále neplatili.

certifikácia
certifikácia

Používame len certifikované materiály a konštrukčné prvky, na záver výstavby od nás dostávate Certifikáty a Revízne správy pre kolaudačné konanie.

záruka
záruka

Na konštrukčné prvky, práce, technológie i dodávky subdodávateľov poskytujeme štandardné záruky.

servis
servis

Staráme sa o našich zákazníkov nielen počas záruky ale poskytujeme Vám aj pozáručný servis a starostlivosť o bezchybné a komfortné užívanie Vášho vysnívaného rodinného domu.

tradícia
tradícia

Technológia Structural insulated panels (SIP) tvoriaca základ hrubej stavby domu je odskúšaná šesťdesiatimi rokmi používania v zahraničí. V Kanade tvorí až 80 % a v Európe takmer 60 % novostavieb. Aj u nás sa táto progresívna metóda výstavby rodinných domov stáva stále obľúbenejšia pre jej nesporné prednosti determinujúce rýchlu a presnú výstavbu, vysoký komfort, zdravé ekologické a úsporné bývanie.

Napíšte nám Zavolajte nám