Gold House Slovakia
Realizujeme moderné, kvalitné, komfortné nízkoenergetické rodinné domy na kľúč a to všetko rýchlo a bez starostí.
Sme rodinná firma s dlhoročnou praxou, obklopená tímom odborníkov, s vlastnými profesionálne vyškolenými zamestnancami.
Juraj Gerlici

Juraj Gerlici

Riaditeľ
Gold House Slovakia

Úprimne rozumiem Vašej bezradnosti pri hľadaní tej najlepšej firmy pre zhotovenie rodinného domu. Nedovolím si tvrdiť, že sme to jedine my. Na trhu je veľa výborných firiem, ale aj veľa iných a práve to orientovanie sa v ponukách je pre Vás určite náročné.

Nepoznajúc kritériá Vášho výberu Vám však odporúčam, neskĺznite na výber jedine podľa najnižšej ceny. Výrazne nízka cena je vždy v priamej úmere s kvalitou prác a materiálov, iné vysvetlenie neexistuje. Taktiež v súvislosti s cenou Vám odporúčam vždy porovnávať porovnateľné. Zaujímajte sa o úplný a  podrobný rozsah dodávky, aj keď my je zrejmé, že nie každá firma tak ako my, vopred deklaruje všetky položky rozsahu dodávky.  Zaujímajte sa samozrejme aj o celkový kredit firmy s ktorou vstúpite do partnerstva a ktorá Vám má naplniť Vaše sny o bývaní. To je moja pomocná barlička pre Vás pri výbere firmy ktorá má zrealizovať Váš vysnívaný rodinný dom.

Predvídateľnosť našej firmy Vám ponúkame nielen v referenciách tu na webovej stránke, ale aj v konkrétnom on-line mapovaní nami realizovaných stavieb, v identických komentároch našich klientov na našej facebookovej stránke www.facebook.com/goldhouse.sk/
To je reálna, živá vizitka našej práce, nezameniteľná so žiadnou inou formou reklamy, či neosobných firemných vzorových domov.

Naším krédom je korektnosť od prvého kontaktu s Vami. S porozumením si vypočujeme Vašu predstavu o vysnívanom Rodinnom dome, aby sme Vám ju následne pretavili do konkrétnej realizácie k Vašej spokojnosti.  Nemennosť dohodnutej ceny, vysoká kvalita a profesionalita všetkých prác s dôrazom na detaily, je našou samozrejmosťou. Výsledky práce našich stavebných robotníkov, ako aj ich pracovná morálka výrazne prevyšujú zaužívané slovenské štandardy. Vaša spokojnosť a komfort užívania nami zhotoveného diela nás zaujíma aj po jeho odovzdaní, počas Vášho bývania vo svojom vysnívanom Rodinnom dome.

Lukáš Gerlici

Zástupca riaditeľa

Vladimír Hrnčár

Vedúci kancelárie

Gabriela Vendžúrová

Asistentka kancelárie

Mgr. Zuzana Minároviechová

Ekonomika stavieb

Mgr. Vladimír Markiv

Stavebný manager

Ondrej Kadučák

Inžiniering

Ing. Lukáš Michalčák

Hlavný projektant

Ing. Mário Janík

Finančný maklér

Michal Divinský

Servisný technik

Ponúkame Vám 

 •  Asistenciu pri zabezpečovaní Finančných zdrojov
 •  Pomôžeme Vám pri výbere Rodinného domu a jeho úprav na mieru podľa vašich prianí
 •  Vypracujeme ZDARMA Projektovú dokumentáciu
 •  Pomôžeme Vám vybaviť Stavebné povolenie
 •  Zhotovíme Vám ZDARMA Základovú dosku s pripojením na inžinierske siete
 •  Postavíme Vám Rodinný dom „NA KĽÚČ“
 •  Vybavíme Vám ZDARMA Energetický Certifikát (Zákon č.555/2005 Zb.)
 •  Dodáme Vám ZDARMA Revízne správy a dokumentáciu pre Kolaudáciu domu

Dôverujte tradícii

Ako jedna z mála spoločností v SR pri realizácii nízkoenergetických rodinných domov používame unikátny stavebný systém SIP - Structured Insulated Panel, špičkovú technológiu využívanú už viac než 60 rokov vo vyspelej Európe, Kanade a škandinávskych krajinách. Na Slovensku sa táto progresívna technológia výstavby rodinných domov stáva stále obľúbenejšia, v ostatných rokoch je doslova hitom. V praxi využívame teoretické i praktické skúsenosti nášho kanadského partnera Nelson HOMES, ktorého zastupujeme na Slovensku.

Prečo práve my?

Postavíme Vám vysnívaný rodinný dom ktorý svojim progresom a technologickou vyspelosťou spĺňa náročné predstavy bývania a zdravého životného štýlu 21.storočia.

 •  Nízkoenergetický dom Vám minimalizuje náklady na vykurovanie a celkovú prevádzku domu, pri vysokom užívateľskom komforte a príjemnej tepelnej pohode
 •  Vysoký komfort a zdravé ekologické bývanie spolu s minimálnymi nákladmi na prevádzkové energie dosahujeme špičkovými tepelnoizolačnými vlastnosťami plášťa domu, rekuperačným vetraním a využívaním solárnej energie na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody
 •  Vďaka konštrukčnej inovatívnosti tohto revolučného stavebného systému realizujeme neuveriteľne rýchlo celú stavbu, bývate cca za 3 mesiace
 •  Dom za cenu bytu - cenovo dostupné bývanie pre každého
 •  Cena domu je konečná, nenavyšuje sa počas stavby
 •  Môžete využiť naše komplexné služby od financovania až po stavbu domu, alebo len tie ktoré si vyberiete.
 •  Dom Vám postavíme „NA KĽÚČ“
 •  Splňte si s nami SVOJ SEN, sme tu pre Vás

Z NAŠEJ PONUKY VYBERÁME

Napíšte nám Zavolajte nám