Aby výber vhodnej kuchynskej linky, vstavaných skríň a ich prispôsobenie na mieru do Vášho nového rodinného domu nebol pre Vás zdrojom nových vrások a šedín, ponúkame Vám možnosť využiť naše služby, prevedieme Vás od samotného návrhu kuchynskej linky a vstavaných skríň/šatníka, až po ich samotnú realizáciu. Každý zákazník ktorý získa od nás k rodinnému domu na kľuč kuchynskú linku, vstavané skrine poprípade má záujem o tieto položky z nášho nadštandardu má služby individuálneho výberu  a dizajnového návrhu úplne ZADARMO.   

Kuchynské linky zadarmo

Kuchynská linka zadarmo

Kuchynská linka zadarmo

Pre všetkých majiteľov našich nízkoenergetických domov zohrávajú kuchynské linky nesmierne dôležitú úlohu v celkovom vzhľade a funkčnosti rodinného domu.
Ponúkame široké spektrum vzhľadov, materiálov a vzorov , ktoré sú k dispozícii u nášho dodávateľa. Kuchynské linky sú kvalitné, moderné i nadčasové.


Funkčnosť

Kuchynské linky by mali byť predovšetkým funkčné. Kuchyňa je najfrekventovanejším miestom každého domova a preto správny výber zariadenia do kuchyne je nutnosťou. Samozrejme, pri výbere je dôležité prihliadať na počet ľudí obývajúcich daný domov, deti, a na to, ako často budú kuchynské linky využívané. Do menších kuchýň napríklad, pre jedného alebo dvoch zaneprázdnených ľudí, sú vhodné menšie kuchynské linky, kde sa pripravujú len rýchle pokrmy a varí sa len príležitostne. Takéto kuchynské linky nezaberajú veľa miesta, no obsahujú základné súčasti, ktorými sú chladnička, sporák a kuchynský drez.


Farby

Farebnosť kuchynskej linky závisí od štýlu a vkusu majiteľa daného domu či bytu. Môžete si vybrať  kuchynské linky nenápadné, v prírodných odtieňoch, ktoré sú nadčasové a ľahko sa kombinujú so zvyškom kuchynského zariadenia (aj pri rôznych menších zmenách ako napríklad maľovanie stien, a pod.). Ďalším variantom sú výraznejšie kuchynské linky, ktoré zaujmú práve svojou netradičnou farebnosťou, rôznym vzorovaním na dvierkach kuchynskej linky alebo tvarom – napr. zaoblené hrany, či zaujímavými neobvyklými úchytkami.


 

Napíšte nám Zavolajte nám