Často kladené otázky

Je v cene domu aj projekt?

Áno, v cene domu na kľúč je aj kompletná projektová dokumentácia, ktorú Vám vypracuje náš tím skúsených projektantov podľa Vašich predstáv a dispozície pozemku.

Viete mi postaviť aj iný dom ako tie čo máte v ponuke?

Samozrejme vieme, vybrať si môžete nielen u nás ale kdekoľvek na webe. Ponúkame Vám aj jedinečnú možnosť bezplatnej kalkulácie na základe zjednodušeného návrhu Vášho domu. Vieme Vám neceniť dom s aj na základe škice vytvorenej voľnou rukou.

Je súčasťou ceny aj základová doska a inžinierske siete?

Áno, v cene domu na kľúč sú aj výkopové práce a komplet základová doska ako aj príprava a vyvedenie inžinierskych sieti z domu. Ich napojenie však už nie, nakoľko cena je individuálna kvôli vzdialenosti domu od prípojky.

Nedostanú sa mi do takéhoto domu myši a iné hlodavce?

Nie, takmer isto nedostanú. Samotná stavba je mierne vyvýšená, zdola odizolovaná. Všetky spoje sú dôkladne vyplnené a samotné hlodavce veľmi neobľubujú nami použité materiály. Prakticky sa ani nemajú kade dostať do stavby.

Aká je životnosť drevostavby? Mám pocit, že drevo mi nevydrží tak dlho ako tehla.

Skutočná životnosť dobre postavenej drevostavby je ďaleko vyššia ako murovaného domu, keďže materiály sa nedrolia, nerosýpaju . Sú dokladované stavby ktoré sa "dožili" aj viac ako 150 rokov. Plus ak by ste už svoj drevodom nechceli, tak ho viete zlikvidovať úplne ekologicky, bez nadmerných nákladov na skládku sutiny.

Aké sú výhody montovaného domu oproti murovanému?

Výhod je mnoho ale medzi najväčšie patria jednoznačne rýchlosť výstavby a variabilita. U ľudí mylne prevláda názor, že montovaný dom stojí polovicu z toho ako klasický murovaný. Montovaný dom, v prípade, že sa robí skutočne kvalitne je síce lacnejší, avšak nie o 50%. Výhodou montovaného domu je rýchlosť jeho výstavby a variabilita zmien, ktorá vyplýva z povahy materiálov. Ďalšou obrovskou výhodou montovaných domov je ich ľahké vykúrenie a výborné tepelnoizolačné vlastnosti a teda nižšia energetická náročnosť.

Môžem si vybrať zariadenie interiéru podľa svojich predstáv?

Samozrejme záleží len od vášho vkusu čo a aké materiáli so vyberiete.

Aký je ďalší postup keď chcem domček od Vás?

Stačí nás jednoducho kontaktovať mailom alebo telefonický.

Napíšte nám Zavolajte nám